PROČ SE NA SDILENEPOJISTENI.CZ ZAREGISTROVAT?

Po registraci získáte přístup k okamžitému online srovnání cen a produktů pojišťoven.

Máte možnost během několika minut sjednat povinné ručení nebo havarijní pojištění online.

Můžete získat odměnu ze smluv vašich přátel,pokud jim doporučíte naše stránky.

Pokud máte aktivní nějakou pojistnou smlouvu, připravíme vám a zašleme před jejím výročím novou nabídku a budeme se snažit, aby byla výhodnější.

JAK TO FUNGUJE

Sdílené pojištění je nový, výhodnější způsob jak získat kvalitní povinné ručení a havarijní pojištění a obdržet odměnu za doporučování našich stránek Vašim přátelům. Nový je v tom, že k doporučování našich stránek můžete využívat pozvánku, kterou najdete ve svém účtu a to přes sociální sítě (email, sms, Facebook, Instagram...). Pojistíme Váš vůz a ještě díky doporučení našich stránek Vašim přátelům získáte odměnu. Vaše odměna není omezena. Čím více zapojíte přátel, tím je Vaše odměna větší. Takže Vám vlastně Vaše pojištění může i vydělávat.

SPOČÍTEJTE SI VÝŠI ODMĚNY V NAŠÍ ONLINE KALKULAČCE

V online kalkulačce si můžete spočítat výši odměny za doporučení stránek z pojistných smluv vašich přátel. Stačí zadat částku kolik platí pojistné za povinné ručení nebo havarijní pojištění za rok a hned uvidíte výši odměny, kolik vám vrátíme zpět.

PŘÍKLAD
ODMĚNA ZE SMLUV PŘÁTEL

Cena vozidla: 500 000,- Kč
Celkové roční pojistné: 10 721,- Kč
Odměna vrácená po 13 měsících: 836,- Kč

Online kalkulačka pro výpočet pojistného

NAŠE PRODUKTY: POVINNÉ RUČENÍ A HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ

Sjednáním našeho povinného ručení (pojištění odpovědnosti z provozu vozidla) splníte zákonnou povinnost a navíc získáte jistotu pomoci v případech, kdy způsobíte za volantem újmu na zdraví nebo škodu na majetku třetí osobě. Snažíme se nabízet nejvýhodnější nabídky a ceny jak u povinného ručení tak u havarijního pojištění.

Havarijní pojištění slouží k náhradě škod, které si na svém voze způsobíte sami. Jeho účelem je krýt škody na vašem voze bez ohledu na to, kdo je viníkem. Navíc může krýt také škody způsobené živly, odcizením či vandalismem.

Potřebujete pomoci s pojištěním

Potřebujete pomoci s pojištěním?

Nevíte si rady jak postupovat a uzavřít pojistnou smlouvu online? Rádi vám pomůžeme!

Infolinka pro klienty: 541 425 450 Po - Pá, 8.00 až 16.00
Zavolejte nám nebo nám zanechte svůj telefon a my vám zavoláme zpět.

Vaše telefoní číslo

SPOLUPRACUJEME

ČPP ČSOB Pillow Allianz Slavia Direct Logo Uniqa